Silver Wing 6 New Enemy 45h MiI Larp - 26-28.04.2019 Toruń

Kiedy i gdzie.
sanczo
Posty: 11
Rejestracja: 01 maja 2018, 12:00
Miejscowość:: Wągrowiec
Ekipa:: WIDMO

Silver Wing 6 New Enemy 45h MiI Larp - 26-28.04.2019 Toruń

Post autor: sanczo » 29 gru 2018, 19:30

https://www.facebook.com/events/9339838 ... 5462251457

Gra Terenowa Silver Wing jest nowym typem rozgrywki Mil-LARP.
Military Live Action Role Playing – czyli Militarną grą, w której bardo dużą wagę przykładamy na wcielanie się w postacie które odgrywamy. Jest to połączenie MIL-SIM’a czyli symulacji militarnej, w której wykonujemy zadania w drylu wojskowym z dynamiczną rozgrywką w której wykonujemy zadania i wczuwamy się w klimat panującego uniwersum. Można wcielić się w rolę bezwzględnego najemnika, zbetoniałego żołnierza, wędrującego handlarza lub cywila we wiosce ogarniętej chaosem.
Silver Wing 6 : New Enemy jest kolejną odsłoną gry terenowej pełnej szybkich, dynamicznych zwrotów akcji oraz przepełnionej humorem gry role=play’owej. Uniwersum gry jest osadzone w czasie rzeczywistym w fikcyjnym państwie Kebabistan ogarniętym konfliktem zbrojnym . Stronami konfliktu są:Murika, Bojownicy Kebabistanu, Najemnicy PMC Parasoll Corp, Surrsja,Cywile.
Murika – żołnierze misji stabilizacyjnej wysłanych w celu utrzymania pokoju, zabezpieczenia dostaw wody, prądu oraz odbudowy zniszczonego wojną domową państwa. Dzięki rozbudowie infrastruktury chcą zdobyć jak najwięcej wpływów w bogate zboża ropy na terenie Kebabistanu, oraz promują marketingową ekspansję swoich produktów na nowo tworzącym się rynku zbytu.
Bojownicy Kebabistanu są to fanatycy religijni, którzy sprzeciwiają się przebywaniu wojsk Muriki na ich terenie, uznają ich jako okupantów i robią wszystko aby przeszkodzić im w osiągnięciu ich celów.
Najemnicy PMC Parasoll Corporation to zgraja bezwzględnych ludzi, którzy mają tylko jedno pragnienie- wzbogacić się na trwającym konflikcie. Znajdują się w miejscach w których nie można wysłać żołnierzy i wykonują zadania „po cichu „.
Wszystkiemu temu przygląda się Surrsja, która zaopatruje Wojowników Kebabistanu w Broń, amunicję i materiały uprzykrzające pracę Muriki. Wspomagają i opłacają Parasoll Corp i za ich pośrednictwem wydobywają surowce do produkcji broni chemicznej, oraz podobnie jak Murika chcą mieć swoje wpływy w bogatych złożach ropy naftowej.
Ostatnią stroną są cywile we wiosce Kath-arz-nkach, żyjących spokojnym życiem uwikłani w sieci wpływów wszystkich stron, to oni mogą najwięcej stracić lub zyskać w całym tym sporze.

A ty? Po której stronie się znajdziesz?
Wybierz stronę, wybierz mądrze.

Silver Wing 6 : NEW ENEMY 45h
Lokalizacja: Katarzynka Toruń
53.044541, 18.636293
26-28.04. 2018

26 kwietnia 10:00 - 13:30 Rejestracja
26 kwietnia 14.00 – ODPRAWA
26 kwietnia 15.00 – START GRY
28 kwietnia 12:00 – KONIEC GRY
28 kwietnia 13.00 - ODPRAWA KOŃCOWA, LOSOWANIE NAGRÓD

Planowany późniejszy przyjazd na grę po zakończeniu rejestracji (np. w sobotę) jest dozwolony jednakże należy to zgłosić organizatorowi mailowo minimum 7 dni przed terminem rozpoczęcia gry pod rygorem nie dopuszczenia do rozgrywki. Organizator poda godzinę oraz warunki przystąpienia do gry takim osobom /teamom.


Gra odbędzie przy zapisach min. 100 osób.
NIEZALEŻNIE OD WARUNKÓW POGODOWYCH
Maksymalna nieprzekraczalna liczba graczy to 200 osób.

Pośród graczy, którzy wykonają misje indywidualne oraz LARP rozlosowane będą nagrody ufundowane przez naszych Sponsorów.
Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy, oraz bilet.
Gra będzie posiadała ubezpieczenie OC.

ZAPISY NA stronie silver-wing.pl
od 10 grudnia 2018r. godz. 20.00 do 5 stycznia 2019r. godz 20:00

Uczestnictwo – Składka na grę:

PMC
100zł UCZESTNICY ZAPROSZENI DO FRAKCJI PRZEZ ORGANIZATORA
MAX 15OS.

Kebabistan
95zł PIERWSZE 20 OSÓB
100ZŁ KOLEJNE 10 OSÓB
110ZŁ KOJELNE 10 OSÓB
115ZŁ OSTATNIE 15OSÓB
MAX- 55OS.


Murika i Surrsja
110Zł PIERWSZE 20 OSÓB
120ZŁ KOLEJNE 50 OSÓB
130ZŁ KOLEJNE 40 OSÓB
140ZŁ OSTATNIE 20 OSÓB
MAX 130OS. Po 65s na stronę.

Lista kolejności zapisów będzie publikowana co dwa dni ok. godz. 21 do mementu zakończenia rejestracji. na www.facebook.com/silverwingasg oraz na forum kpasg.net

SILVER WING 6 NEW ENEMY TO GRA NON PROFIT – JAKO ORGANIZATORZY NIE CZERPIEMY KORZYŚCI MAJĄTKOWYCH Z TYTUŁU ORGANIZACJI, A SKŁADKA JEST W CAŁOŚCI PRZEZNACZANA NA ORGANIZACJĘ GRY.

Składka na grę zaowocuje dużą ilością atrakcji urozmaicających grę tj:
Namioty, pojazdy, TOITOI , pakiet socjalny, ubezpieczenie, zabezpieczenie techniczne, paliwo do pojazdów, zbudowanie baz, oraz opłatami manipulacyjnymi.
Jeżeli komuś to nie odpowiada, nie zmuszamy do uczestnictwa.Fabuła Gry
Kolejny raz w Kebabistanie zbierają się ciemne chmury konfliktu zbrojnego.
Po ubiegłorocznych wydarzeniach Wojska Muriki i Sprzymierzone siły Koalicyjne zaprowadziły względny spokój na parę miesięcy w prowincji Kath-arz-nkah. Bojownicy Kebabistanu dzielnie trwają w swoim oporze i mimo klęski podczas ataku na Bazę Camp White Falcon utracili swoje moździerze oraz armatę altyleryjską. Udało się złapać kilkunastu bojowników i są oni obecnie przetrzymywani w więzieniu Namoguanto. Wojska Muriki zdołały odbudować linie zabezpieczające prąd. Odbudowali również główny szlak komunikacyjny - autostradę ShZ-L1, przy której znaleziono kilka min pułapek, na szczęście nie uległy one zniszczeniu. Wojska Muriki korzystają z usług Parasoll Corp przy zabezpieczeniu kluczowych instalacji takich jak Skład Paliwa oraz innych ważnych budynków infrastruktury technicznej. Całej sytuacji przygląda się Agentura w Le Crehkmle'u stolicy Surrsji.
Prezydent Platimir Vlutin podjał decyzję o pomocy Sił koalicji Muriki "Zielonymi Ludzikami" czyli misją charytatywną. Widziano Transport około 50 białych ciężarówek , w których przewożono sprzęt do "pomocy ludności cywilnej". Całośc jednak przykuwa uwagę instytucji międzynarodowych, które uważają że w ciężarówkach nie tylko nie ma sprzętu humanitarnego ale transportowana jest amunicja i broń. W całość tych transportów zamieszana jest Parasoll Corp, którą niedawno widziano w nieodległej Brombergii. Wywiad Al Taviv'u DASOM przekazał film, na którym udokumentowano transport materiałów i broni chemicznej w operacji pod kryptonimem Vistula Wind.
Kolejny raz sytuacja w Kebabistanie staje się napięta. Platimir Vlutin stanowczo zaprzecza żeby jakiekolwiek działania zbrojne miały miejsce. Ostrzega że w przypadku wkroczenia Komisji Badań Zagrożeń Chemicznych do Ambasady Surrsji nie zostanie to bez odpowiedzi.
Czy kolejny raz te bogate w ropę piaszczyste tereny spłyną krwią ?

ATRAKCJE
W grze będzie będą brać pojazdy militarne, zaprezentowana zostanie wystawa z Muzeum Wojskowego z Bydgoszczy
Każdy gracz w zależności od swojego zaangażowania będzie mógł brać udział w losowaniu zagród od sponsorów.

Elementy infrastruktury
Wyznaczone będą 3 bazy oraz Wioska. Zabezpieczone będą ogrodzeniową siatką z elementami do budowy umocnień typu siatki maskujące, plandeki, stogi siana, podesty wartownicze.
W grze zostanie wykorzystanych wiele artefaktów urozmaicających rozgrywkę typu:
-zegary zliczające czas i generujące punktację przy przejmowaniu określonych lokalizacji
- system niszczenia pojazdów [w pełni funkcjonalna armata strzelająca na odległość do 70m] oraz inne dostarczone przez organizatora
-system atakowania baz typu moździerze [ strzelające na odległość ok 50-60m ]
-infrastruktura typu punkty NPC [ medyk, rusznikarz itd ]
Na terenie gry znajdują się różne instalacje pełniące rolę infrastruktury w grze. Nie należy ich przestawiać, niszczyć i pod żadnym pozorem zabierać instrukcji. Należy podążać zgodnie ze wskazówkami na nich.
Niektóre są nieruchome, niektóre należy przenieść np: skrzynia. Należy obnosić się z każdym artefaktem jak z "jajkiem" gdyż niektóre elementy mogą być bronią chemiczną. W przypadku kontaktu z ziemią - upadku artefakt zostaje zniszczony i należy postępować zgodnie z instrukcją np: w przypadku zniszczenia pojemnika z gazem obezwładniającym udajemy się do medyka w ciągu 30min, gdyż jesteśmy poparzeni brak natychmiastowego leczenia skutkuje poważnymi obrażeniami i śmiercią. Zadaniem każdej z drużyn jest odnalezienie artefaktów oraz zabezpieczenie ich we własnej Bazie poprzez przetransportowanie lub dostarczenie we wskazane miejsce - opisane w miejscu znalezienia.
Przenoszenie elementów w grze
Podczas przenoszenia elementów infrastruktury / artefaktów gracz nie może strzelać. Trafiony gracz porzuca artefakt w miejscu trafienia. Świąteczne Artefakty nie są bezpieczne w Bazach – przeciwnik może je wykradać. Należy je składować w wyznaczonym miejscu w bazie, nie można ich chować, zakopywać itd.!


Zabezpieczenie socjalne
Dla graczy zostanie wybudowane miejsce socjalne osłonięte od wiatru/deszczu i zadaszone.
Zapewnione będzie miejsce ze stołami i ławami z wyznaczonymi strefami z możliwością zagotowania wody na kuchenkach gazowych oraz do odpoczynku.
TYLKO w tym miejscu będziecie mogli używać kuchenek gazowych.
W żadnym innym miejscu nie wolno rozpalać ognia/ kuchenek, pod rygorem usunięcia z rozgrywki..
Zapewnione zostaną mobilne sanitariaty typu TOI TOI.

Na terenie gry podczas rozgrywki obowiązuje całkowity zakaz spożycia napojów alkoholowych oraz zażywania środków odurzających.


Wioski pilnować będą PMC.
Wejście tylko z repliką z wypiętym magazynkiem. Teren w około wioski jest zaminowany, możliwe podejście tylko od jednej strony.
Zadaszone respy - odporne na warunki atmosferyczne.
Strefa socjalna - możliwość zagotowania wodywypicia ciepłej herbaty, odpoczynku,załatwienia paru spraw z NPC.

Pojazdy
Udział w rozgrywce będą brały samochody terenowe typu UAZ
oraz "Tim Tank" -replika BRDM
oraz
Pojazd wojskowy - Niespodzianka.
Ujawnimy ją i wdrożymy do gry przy zapisie minimum 150 osób.
Niespotykany wcześniej na żadnej imprezie ASG w Polsce!
Jeśli chcesz zgłosić pojazd do uczestnictwa w grze napisz do nas.

Nocleg
Nocleg we własnym zakresie w miejscach wyznaczonych przez Organizatora.
UWAGA
Obowiązuje zakaz rozpalania ognisk, oraz używania otwartego ognia [ typu kuchenki gazowe, ogniska, grille ] wyznaczone zostanie miejsce socjalne. Nie ma możliwości nocowania poza strefami wyznaczonymi, lub w hamakach. Nocleg tylko i wyłącznie w miejscach wyznaczonych pod rygorem usunięcia z rozgrywki.
W lesie nie wolno naruszać ściółki ani kopać w ziemi!

Nocleg na Silver Wing 6

Dostępne możliwości :
1. Spanie w offzonie położonej przy wiosce Szacha - terenie wyłączonym z gry
2. Spanie in game w zależności do jakiej frakcji należysz: w bazie Murik, Bazie Surrsjii lub Obozie Kebabistanu

Obszary noclegowe są ograniczone, nie rezerwujemy miejsc - decyduje pierwszeństwo przybycia. Obowiązuje całkowity zakaz używania otwartego ognia- nawet kuchenek.
Nie ma możliwości nocowania poza strefami wyznaczonymi, lub w hamakach. Nocleg tylko i wyłącznie w miejscach wyznaczonych pod rygorem usunięcia z rozgrywki.

Osoby chętne do wcześniejszego przyjazdu zapraszamy w czwartek 25 marca od godziny 15.00.

Proszę odpowiednio się przygotować i dostosować umundurowanie i wyposażenie do aktualnych warunków atmosferycznych we własnym zakresie.WYMAGANIA WOBEC UCZESTNIKÓW
• obowiązkowo ochrona oczu
• kulki biodegradowalne
• kamizelka odblaskowa "oczojebna"
• bandaż[ pocięty na 2 kawałki do opatrzenia ran ]
• czerwone światełko do oznaczania jako trupa w nocy
• zapoznanie, podpisanie i przestrzeganie regulaminu, zasad bhp PASG oraz fair-play.
• odpowiednia stylizacja
• dobry humor :)
Brak jednego z powyższych elementów uniemożliwia udział w grze
Gracz nie zostanie dopuszczony do udziału w rozgrywce !
Obowiązkowo każdy z graczy musi posiadać:
- atestowaną ochronę oczu,
- kamizelkę odblaskową

Organizator zastrzega sobie prawo odmówienia uczestnictwa lub wyproszenia z gry osób nieprzestrzegających zasad rozgrywki i/lub tzw. Prawa ASG.
NALEŻY PAMIĘTAĆ:
z odległości mniejszej niż 5m nie strzelamy
respektujemy zasady PIF-PAF
STRZELAMY Z ROZSĄDKIEM

Moderatorzy
Organizator wyznaczy sędziów którzy będą rozstrzygać ewentualne spory.
Nie będą specjalnie oznaczeni, posiadać będą identyfikator z numerem seryjnym.
Zdanie sędziego i organizatora jest ostateczne, organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia uczestnika z gry w przypadku stwierdzenia naruszenia regulaminu, zasad bhp, lub zasad fair play.

Strony konfliktu:
Murika - tylko i wyłączni e pełen mundur kamizelka+ hełm. Pełne umundurowanie i wyposażenie. Kamizelki: typu IBA, aav Febe, jpc, zabudowane.
Mundury: Piaskowe typu coyote, desert, tropentarn, camorrom,multicam,MTP,pantera pustynna, ddpm.
Nakrycia głowy – hełmy,Bonnie haty, czapki z daszkiem ZAKAZ arafatek i pakoli i czarnych czapek

Kebabistan- pełna stylizacja typu brody, ubrania cywilne.
Mundury – camo-mix tj. ZAKAZ jednolityego kamuflażu,
Kamizelki typu :chest rigi,Zakaz zabudowanych kamizelek typu IBA, aav Febe, jpc ,
Nakrycia głowy : pakole, arafatki

Surrsja- Pełne umundurowanie i wyposażenie
Mundury Zielone: typu wz93, pencott, atacs fg, wszelkie rosyjskie. Kamizelki: typu IBA, aav Febe, jpc, zabudowane.
Nakrycia głowy – hełmy,Bonnie haty, czapki z daszkiem ZAKAZ arafatek i pakoli i czarnych czapek

PMC - Parasoll CORP.czarna czapka, czarna bluza, spodnie dowolne, kamizelki dowolne
Neutralna Wioska –gracze NPC
Ambasadorzy Surrsji [ organizatorzy nie biorący bezpośrednio udziału w grze poza moderacją, nie sprzyjają żadnej ze stron]

Zadania stron:
Murika - 80% strzelania, 20% LARP Ochrona infrastruktury, utrzymanie porządku w miasteczku i terenach przyległych.
Kebabistan - 60% strzelania, 40 % LARP Atakowanie sił okupacyjnych, działania partyzanckie
Surrsja - 80% strzelania, 20% LARP, zaognianie konfliktu dbanie o własne szemrane interesy
PMC- 30% strzelania, 70% LARP, frakcja przyjazna wojownikom Kebabistanu. Sprzedawczyki, dorobkiewicze, banda szumowin, które są w tym konflikcie w jednym celu - dorobić się.
1. Ochraniać Szacha Mohameda
2. Pilnować porządku we wiosce,
3. Wykonywać zadania zlecone przez Szacha Mohameda
4. Nie angażować się w konflikt pomiędzy stronami, odpowiadanie ogniem dopiero po zaatakowaniu
Ambasada Surrsji
Surrsja ma swoich agentów na całym świecie, jest supermocarstwem i wiele państw jest zależnych ekonomicznie oraz politycznie od układów z Surrsją. Dlatego Ambasady Surrsji są zlokalizowane w każdej bazie oraz we wiosce. Są autonomiczne i nikt spoza ambasadorów nie ma prawa tam wejść.
Ambasada Surrsji pełni rolę NPC - i jest formą moderacji dla organizatorów. Jest to sprawdzony system, dzięki któremu możemy się komunikować z dowódcami by w pełni reagować i moderowac grę. Ambasadorzy są nieśmiertelni, zatem strzelanie do nich nie ma sensu i jest karalne pouczeniem lub w skrajnym wypadku wyproszeniem z rozgrywki.
Ambasadorzy dysponują pojazdami przy tym standardową bronią – długą oraz krótką. Wchodzą do każdej bazy bez przeszukania, bo wchodzą do autonomicznej ambasady. Spokojnie nie działają na szkodę lub na zysk którejkolwiek ze stron konfliktu.
Przejazdy techniczne organizatorów
Każdorazowo pojazd z przejazdem organizacyjnym jest nieśmiertelny i z włączonymi światłami awaryjnymi NIE WOLNO DO NIEGO STRZELAĆ. Złamanie tego zakazu skutkuje wykluczeniem z rozgrywki. Ambasadorzy mają na pokładzie broń, jednakże bardzo rzadko decydują się na jej użycie, jeśli już to celem aktywnej moderacji -ustalenia szczegółów rozgrywki, reakcji na wydarzenia w grze, roznoszenie artefaktów lubreagowania na łamanie regulaminu. Czasem używany jest do przepłoszenia uczestników w przypadku zbyt długiego zalegania na jednym punkcie. Spokojnie zazwyczaj strzelają obok, po to by nastraszyć lub zmusić do zmiany miejsca i ruchu w danym kierunku.

Wioska
Gracze NPC – są to gracze LARPowi, rozdają zadania do wykonania dla uczestników. Posiadają bardzo dobrą znajomość terenu oraz miejsc na całym terenie gry. Ich pomoc ,może być kluczowa aby wykonać niektóre misje. Posiadają wiedzę o misjach dodatkowych, o różnych istotnych szczegółach. Gracze NPC są nieśmiertelni. Nie wolno do nich strzelać, próbować pojmać lub zabić. Są z ramienia organizatora, więc są również moderatorami w grze. Można do nich zgłaszać wszelkie uchybienia i nieścisłości w zachowaniu graczy lub w rozgrywce.
Szach Abdullach Stonch jest najważniejszą osobą we wiosce [NPC ] Wyznacza on zadania, polecenia osobom, które chcą aktywnie brać w grze typu LARP. Od wypełniania jego zadań zależy nastawienie wioski do stron konfliktu. Może być przyjazne, neutralne lub wrogie. We wiosce znajduje się medyk, rusznikarz. Szach posiada wiedzę na temat wielu zdarzeń które dzieją się w rejonie. Może w znaczący sposób pomóc lub utrudnić grę stronom konfliktu. Może użyczyć swoją osobistą straż jaką jest PMC Parasoll Corp. Sam Szach jest „nieśmiertelny” i pełni istotną funkcję w grzę jeśli chce będzie mógł zrespić we wiosce oraz poza niąograniczona liczbę graczy. Przywilej limitowanego respienia we wiosce można otrzymać w zamian za wykonanie misji Szacha Falafela.

System Leczenia
Gracz w momencie trafienia krzyczy "dostałem", kuca lub siada i oczekuje na pomoc medyczną w ciągu 5 minut. Jeśli jest już opatrzony bandażem przez medyka udaje się bezpośrednio na Respawn. Ranny gracz, [ po pierwszym postrzale ] tj. oczekujący na pomoc, nie może się poruszać ani strzelać, zachowuje jednak możliwość komunikacji z drużyną. Mile widziane jest "granie larpowe" czyli krzyki, wołanie o pomoc. Jeśli ktoś chce i potrafi może udawać np: drgawki utratę świadomości. Pamiętajmy że jest to LARP. Limit maksymalnego czasu oczekiwania na medyka- 5minut. Jeśli żaden z medyków nie dotrze w wyznaczonym czasie uznaje się że gracz wykrwawił się.
Nie ma możliwości opatrywania się samemu, lub poprzez osobę nie wyznaczoną. Opatruje tylko medyk, zatem dbajcie o niego.
Sposób leczenia
Leczenie polega na opatrzeniu miejsca postrzału rannego gracza bandażem, w pierwszej kolejności z ekwipunku gracza, jeśli go nie ma dobrowolnie wg uznania będącego na wyposażeniu medyków. Medyk może odmówić pomocy medycznej w przypadku braku przez gracza opatrunku. Medycy mogą się leczyć wzajemnie, ale medyk nie może uleczyć sam siebie!

Postępowanie w przypadku trafienia:
1 postrzał - wymaga leczenia przez medyka - dokładne bandażowanie rannej kończyny, torsu lub głowy w zależności od postrzału. Bandażowanie musi trwać minimum 10 sekund. Należy pamiętać że to gra typu LARP, więc mile widziane aktorstwo ze strony medyków typu uspokajanie, oraz ze strony osoby postrzelonej.
2 postrzał [ min po upływie 5 sekund ] śmierć- resp. 1 godzina liczona od momentu przybycia na teren respawnu.

Medycy : Każda z drużyn zobowiązana jest wyznaczyć określoną przez organizatora grupę medyków, tzn 1 medyk na 5 osób. Każdy uczestnik jest zobowiązany posiadać minimum jeden bandaż, który służy do owinięcia kończyny w przypadku 1 postrzału, przy drugim schodzi na respa.

limit fps : Limity FPS:
- 0-350fps (CQB), ogień pojedynczy, brak limitów dystansowych
- 0-450fps (SZTURM), ogień ciągły, burst, minimum 10m dystansu od przeciwnika,
- 0-550fps (WSPARCIE), ogień ciągły, minimum 10m dystansu od przeciwnika + wymagana replika boczna,
- 0-650fps (SNAJPER/DMR), fizycznie zablokowany ogień pojedynczy / cztero- lub dwu-takt, minimum 25m dystansu od przeciwnika + wymagana replika boczna.
Informujemy, że repliki będą sprawdzane wyłącznie na kulkach dostarczonych przez organizatora (0,20g G&G).

Magazynki
- Preferowane magazynki Real-Cap / Mid-Cap. Niedozwolone jest stosowanie magazynków podkręcanych elektrycznie lub poprzez tzw. “żyłkę” za wyjątkiem pełnowymiarowych replik wsparcia m.in. M249, M60, PKM.
Ograniczenia amunicji:
brak, doładowywanie w strefach amunicyjnych typu bazy / NPC
Cicha śmierć : TAK - poprzez podejście na odległość mniejszą niż 2m położenie ręki na ramieniu i wypowiedzenie słów"nie żyjesz". Pamiętajmy gramy fair, jeśli zostaliśmy zaskoczeni lub oszukani - nasza strata, ale grajmy i bawmy się uczciwie. Osoba martwa schodzi, informuje o trafieniu po 10 sek, " "DOSTAŁEM" lub po 20 metrach by nie zdradzić osoby atakującej.
Jeśli jednak znajdujesz się bardzo blisko ale nie chcesz strzelać gdyż uważasz że możesz wyrządzić krzywdę strzel 1 raz w nogi lub buty ewentualnie w ziemię, tylko pamiętaj by wybrać teren tak by nie doszło do rykoszetu.
Ogień sojuszniczy: TAK
Rykoszety: TAK
W czasie gry należy zachować wzmożoną ostrożność z racji możliwego prawdopodobieństwa wystąpienia cywili.
Pirotechnika: absolutny zakaz/ Pirotechnikę może wykorzystać organizator podczas działań nocnych przy oprawie scenariusza.
Ograniczenia wiekowe:+18 [ 16 ze zgodą rodziców ] Dopuszczamy graczy od 16 roku życia po wcześniejszym kontakcie z organizatorem i wyłącznie z poniższą zgodą: http://bit.ly/gsb-zg, inne formy nie będą honorowane! Zastrzegamy sobie prawo do weryfikacji pełnoletności uczestników bez w/w zgody.
Niebezpieczeństwa
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne ubytki na zdrowiu, każdy z uczestników powinien zachować wzmożoną ostrożność. Teren gry jest niebezpieczny (mogą występować :nieoznakowane lub oznakowane dziury w lesie, drut kolczasty, wystające pręty zbrojeniowe, potłuczone szkło, inne elementy zagrażające zdrowiu)
Każdy uczestnik zobowiązany jest podpisać regulamin podczas rejestracji- potwierdzając tym samym zgodę na warunki zawarte w regulaminie.
Każdy uczestnik podczas gry jest zobowiązany przeczytać i podpisać regulamin- dzięki czemu uzyskuje ubezpieczenie podczas gry.
Wyposażenie i umundurowanie
Prosimy uczestników o zabezpieczenie się na ewentualność nagłego pogorszenie pogody - tak, aby gra nie musiała zostać z tego powodu przerwana! Proszę dostosować umundurowanie i wyposażenie w taki sposób aby wytrzymać pełny czas gry.
Opuszczenie terenu gry
Każdorazowo chęć opuszczenia terenu gry przez uczestnika powinna być zgłaszana organizatorowi Przed zapisaniem się do gry prosimy o zarezerwowanie sobie czasu tak, by nie opuszczać gry przed jej końcem psując tym samym balans i jakość rozgrywki. W przypadku sytuacji wyjątkowej przed opuszczeniem terenu prosimy o kontakt z organizatorem!
Planowany późniejszy przyjazd na grę po odprawie rozpoczynającą grę (np. w soboty) jest dozwolony jednakże należy zgłosić organizatorowi mailowo minimum 7 dni przed terminem rozpoczęcia gry pod rygorem nie dopuszczenia do rozgrywki. Organizator poda godzinę oraz warunki przystąpienia do gry takim osobom - teamom.
Ostatnio zmieniony 29 gru 2018, 19:32 przez sanczo, łącznie zmieniany 1 raz.

sanczo
Posty: 11
Rejestracja: 01 maja 2018, 12:00
Miejscowość:: Wągrowiec
Ekipa:: WIDMO

Re: Silver Wing 6 New Enemy 45h MiI Larp - 26-28.04.2019 Toruń

Post autor: sanczo » 29 gru 2018, 19:31


Awatar użytkownika
Matian
Private
Private
Posty: 74
Rejestracja: 02 lut 2018, 0:48
Miejscowość:: Poznań
Ekipa:: Szara Piechota

Re: Silver Wing 6 New Enemy 45h MiI Larp - 26-28.04.2019 Toruń

Post autor: Matian » 30 gru 2018, 16:35

Wysłałem zgłoszenie. Miejsca się kurczą więc trzeba się szybko decydować

Awatar użytkownika
Matian
Private
Private
Posty: 74
Rejestracja: 02 lut 2018, 0:48
Miejscowość:: Poznań
Ekipa:: Szara Piechota

Re: Silver Wing 6 New Enemy 45h MiI Larp - 26-28.04.2019 Toruń

Post autor: Matian » 17 kwie 2019, 22:37

Na tą chwilę jedziemy:
1. Matian
2. Sanczo
3. Iskra
Jakby co to są ludzie którzy chcą odsprzedać wejściówki

ODPOWIEDZ